Upomínkové předměty rádia Fresh: klíčenky, balzámy na rty, voňky do auta

Ahoj příznivci rádia Fresh!

Hledáte ten správný drobný dárek pro sebe nebo své blízké, kterým byste ukázali svou lásku k Ostravskému rádiu Fresh? Naše kategorie upomínkových předmětů je jako stvořená pro sběratele i ty, kdo chtějí mít kousek rádia vždy u sebe. Vyberte si z našich originálních klíčenek, balzámů na rty nebo voňavek do auta a nechte svět vědět, že máte skvělý vkus i ve výběru drobností.

Každý z těchto malých pokladů je pečlivě vybrán a navržen, aby vám přinášel radost a připomínal vaši oblíbenou stanici, ať jste kdekoliv.

Cena

5080
15080
Klíčenka FRESH RADIO
50 Kč
60
Elegantní stříbrný Jelení lůj FreshRadio s černým logem – dokonalá péče o rty s duchem vašeho oblíbeného rádia.
60 Kč

Jelení lůj FreshRadio – balzám na rty ve stylovém kulatém balení s logem vašeho oblíbeného rádia, který zanechá vaše rty hebké a hydratované.

66
Elegantní voňka do auta Fresh Radio ve skleněné lahvičce s dřevěným víkem a černým logem – perfektní doplněk, který přináší svěžest a styl do vašeho automobilu.
80 Kč

Voňka do auta Fresh Radio s elegantním dřevěným víkem a logem rádia. Skleněná lahvička s držákem do ventilace promění každou jízdu ve fresh zážitek.

63
3 položek celkem

Děkujeme, že jste nás navštívili a projevili zájem o naše upomínkové předměty. Nezapomeňte, že i takové malé věci jako jsou klíčenky, jelení lůje nebo voňavky do auta, jsou vyrobeny s péčí a profesionalitou našich partnerů z COPY Ostrava. Podpořením nákupu těchto drobností nejenže získáte skvělý a praktický dárek, ale také přispíváte k podpoře místního podnikání a šíření dobrého jména rádia Fresh. Pro více informací o našich produktech a jejich výrobě navštivte www.copyostrava.cz.

Zpět do obchodu