Batoh FRESH RADIO

Vámi zvolenou variantu máme skladem
Kód: 53
250 Kč
Kategorie: Unisex merch rádia Fresh: mikiny a batohy
Rozměr batohu: 45 x 34 cm
Vnitřní kapsa na zip: 20 x 23 cm
Reflexní prvky: v dolních rozích

Ahoj milovníci hudby a stylu!

Představujeme ti Batůžek Fresh radio – tvého nového společníka na festivaly, výlety nebo jen tak do města. Tento praktický batoh se šňůrkami, které zároveň slouží jako uzavírání, je ideální volbou pro každodenní nošení tvých nezbytností. Jeho minimalistický design a funkčnost tě nikdy nezklamou.

Vyrobili jsme ho z odolného materiálu Oxford, 100 % polyester, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Zavírání na stahování ti umožní rychlý přístup k tvým věcem a zároveň bezpečné uzavření. Batůžek je vybaven dvěma polyesterovými šňůrkami v neutrální barvě, které jsou pohodlné na nošení a snadno se přizpůsobí tvé postavě.

Bezpečnost je pro nás důležitá, proto jsme přidali reflexní prvky v dolních rozích, abys byl/a vždy vidět i za šera nebo v noci. A co víc, uvnitř najdeš praktickou kapsu na zip o rozměrech 20 x 23 cm, která je perfektní pro uložení drobností, které chceš mít vždy po ruce. Celkové rozměry batohu 45 x 34 cm nabízí dostatek prostoru pro tvé osobní věci, aniž bys se musel/a obávat, že bys něco zapomněl/a.

Připoj se k rodině rádia Fresh a ukáž světu, že máš styl a podporuješ kvalitní hudbu. Batůžek Fresh Radio není jen praktický, je to prohlášení! Objednej si svůj dnes a vyraz do ulic s důvěrou, že máš u sebe vše důležité a zároveň reprezentuješ svou oblíbenou stanici.

Tvůj tým Ostravského rádia Fresh

Zpět do obchodu